Ponúkame Vám možnosť termovízneho merania Vašej nehnuteľnosti za priateľské ceny na rok 2019 - 2020. Bohužiaľ, vzhľadom na našu vyťaženosť vieme túto možnosť poskytnúť len obmedzenému počtu zákazníkom kdekoľvek v meste Martin a okolí. Cena za meranie sa pohybuje v rozmedzí 50 - 80 Eur, v ktorom je zahrnuté úplne všetko:

- Neobmedzený počet snímkov

- Spracovanie termosnímkov do protokolu

- Náklady na dopravu

Je jedno o aký typ nehnuteľnosti sa jedná, či už je to byt, rodinný dom, panelový dom, tehlový dom, chalupa, chata, garáž a pod. Sme vybavený aj teleobjektívom na väčšie vzdialenosti, čiže vykonávať merania vieme aj na výškových budovách.

Ak máte záujem, stačí vyplniť náš dotazník a my Vás budeme kontaktovať.

Nezáväzný dopyt na realizáciu termovízneho merania:

O aký typ nehnuteľnosti sa jedná?

Stlačením tlačidla odoslať udeľujete prevádzkovateľovi ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný a výslovný súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v zmysle §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon“) a čl. 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“)

Prevádzkovateľ vašich osobných údajov je: spoločnosť GRAND-DEL Slovensko s.r.o. IČO: 46160141, DIČ:2023266080 so sídlom: Sv. Cyrila a Metoda 15, 038 61 Vrútky, zapísaná v OR Okr.Súdu Žilina Oddiel: Sro, vložka č. 54742/L.

Pri vyplnení dopytu nám možete poskytnúť tieto osobné údaje: Meno a priezvisko, psč a mesto, e-mailovú adresu, telefonický kontakt.

Zadané osobné údaje budú použité pre vybavenie Vášho dopytu. Vaše osobné údaje si ponecháme do doby vybavenia dopytu. Následne budú z nášho systému vymazané.

Máte právo tieto osobné údaje vidieť, upraviť ich, vzniesť námietku voči používaniu osobných údajov. právo na neúčinnosť automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania, právo na prenosnosť osobných údajov, ako aj právo podať návrh na začatie konania dozornému orgánu. V prípade ak prevádzkovateľ spracúva osobné údaje na základe súhlasu dotknutej osoby, dotknutá osoba má právo kedykoľvek svoj súhlas so spracúvaním osobných údajov odvolať.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, alebo prostrednícvom e-mailu poradna(zavináč)grand-del.sk alebo telefonicky na čísle: 0917 297 496 alebo písomne na adrese GRAND-DEL Slovensko s.r.o. Odvolanie súhlasu zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.

S vaším súhlasom, alebo na váš príkaz môžu byť osobné údaje poskytnuté ďalším príjemcom.

Spoločnosť GRAND-DEL Slovensko s.r.o. nevyužíva vaše osobné údaje z iných zdrojov, nezdieľa ich s inými spoločnosťami. Spoločnosť neposiela marketingové a propagačné materiály, nespracúva osobné údaje profilovaním, ani obdobným spôsobom založenom na automatizovanom individuálnom rozhodovaní. Spoločnosť GRAND-DEL Slovensko s.r.o. môže poskytnúť osobné údaje oprávneným subjektom ako sú inštitúcie a organizácie, ktorým spracúvanie povoľuje všeobecne záväzný právny predpis podľa § 13 ods. 1 písm. c) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.